Monday ,27 May 2019
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (ФОТО) Започна новата сезона во Младинска кошаркарска лига “ВАРДАР”
(ФОТО) Започна новата сезона во Младинска кошаркарска лига “ВАРДАР”

(ФОТО) Започна новата сезона во Младинска кошаркарска лига “ВАРДАР”

Викендов  во СРЦ Кале (мала сала) се одигра првото коло од втората сезона на Младинска кошаркарска лига “ВАРДАР”.  Резултатите може да ги најдете овде, а во продолжение неколку фотографии од првиот натпреварувачки ден.

1 2 3 3r 4 5 6 7 8 9 10