Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > КК Вардар и Бајрам Хусеин ја продолжија соработката (ФОТО)
КК Вардар и Бајрам Хусеин ја продолжија соработката (ФОТО)

КК Вардар и Бајрам Хусеин ја продолжија соработката (ФОТО)

Кошаркарскиот тим Вардар објави дека продолжи соработка со свој играч, станува збор за Бајрам Хусеин, објавата ви ја пренесуваме во продолжение:

299281101_582745870029686_1880206520808263239_n