Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > РК Вардар > РК Вардар: Започна продажбата на билети за Нексе

РК Вардар: Започна продажбата на билети за Нексе

fb_img_1660570641809

Од денеска (15 август 2022) почнува продажбата на билети за четвртфиналниот меч од СЕХА лигата меѓу Вардар и НЕКСЕ:

Продажбата на билети ќе се врши Онлајн и преку продажната мрежа на MkTickets.
Купувањето на билети може да се направи преку следниот линк:

https://mktickets.mk/event/hc-vardar-1961-hc-nexe-seha-league/