Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (ФОТО) КК Вардар се вклучи во кампањата “Остани дома“
(ФОТО) КК Вардар се вклучи во кампањата “Остани дома“

(ФОТО) КК Вардар се вклучи во кампањата “Остани дома“

Играчкиот и стручниот кадар на кошаркарскиот тим  Вардар, машкиот и женскиот денес се приклучија на глобалната кампања #OстаниДома. Тие низ дузина фотографии порачаа дека изолацијата е она што во овој момент е потребно.

#ОстаниДома #БидиОдговорен #StayHome

s s0 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s10 s11

Your Domain Name