Tuesday ,31 January 2023
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (Стрим во живо) АВ Охрид – КК Вардар 18-00 часот
(Стрим во живо)  АВ Охрид – КК  Вардар 18-00 часот

(Стрим во живо) АВ Охрид – КК Вардар 18-00 часот

Кошаркарските екипи АВ Охрид и Вардар, денеска, со почеток во 18 часот во СРЦ „Билјанини Извори“ ќе бијат важна битка за бодовите во мечот од деветтата рунда во Првата кошаркарска лига.  Од овој меч ќе може да се следи со директен пренос на следниот линк: