Saturday ,02 December 2023
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (Стрим) Струга- ЖКК Вардар
(Стрим) Струга- ЖКК Вардар

(Стрим) Струга- ЖКК Вардар

ЖКК Вардар, денес гостува кај Струга 2009, натпреварот се игра во истоимениот град со почеток во 19:30 часот.

Натпреварот може да го гледате во живо ОВДЕ