Saturday ,05 December 2020
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > Среќен роденден Пејковска

Среќен роденден Пејковска

received_388299242372496

Денес свој роденден прославува играчот на женскиот кошаркарски тим “Вардар’, Пејковска Ивона. Редакцијата на Вардар фанс и посакува успех со црвено-црните и здравје.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ИВОНА!