Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > Останати спортови > Познат распоредот за дуелите на ЖКК Вардар
Познат распоредот за дуелите на ЖКК Вардар

Познат распоредот за дуелите на ЖКК Вардар

Познат распоредот за дуелите од сезоната 2021/2022 година на ЖКК Вардар, во првото коло на 9/10/2021 играме против МЗТ Аердром, во второто коло една недела подоцна играме против тимот на ПроБаскет. Во продолжение целиот распоред:

Распоред на натпреварите во Прва A лига-жени за сезона 2021/2022