Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > Вардар ЕМ во 2.коло од плеј-оф гостува во Струмица
Вардар ЕМ во 2.коло од плеј-оф гостува во Струмица

Вардар ЕМ во 2.коло од плеј-оф гостува во Струмица

Денес, ЖОК Вардар ЕМ во рамки на  2.коло од плеј-оф гостува во Струмица кај главниот ривал за првото место кое носи промоција во првата лига. Подетални информации за овој меч на банерот во продолжение:

278501478_740812087329718_8039336152033851984_n