Thursday ,25 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > БК Вардар со благодарност до потпретседателот за новото возило
БК Вардар со благодарност до потпретседателот за новото возило

БК Вардар со благодарност до потпретседателот за новото возило

Викендов, возниот парк на еден од најорганизираните црвено-црни колективи БК Вардар се дополни.

received_328005546557348

Од клубот искажуваат благодарност до потпретседателот г-н Далибор Милановски и фирмата РолоМонт. Вардарци на располагање ќе имаат брендирано возило, комбе Мерцедес Вито за потребите во земјава и надвор од неа.

received_1053956759101160

received_1336189040330702

received_1082228023149406