Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > Работнички следен предизвик за девојките на ЖКК Вардар
Работнички следен предизвик за девојките на ЖКК Вардар

Работнички следен предизвик за девојките на ЖКК Вардар

Утре, сабота (27/11/2021), девојките од ЖКК Вардар ќе го играат нов натпревар во групата-А од сениорската лига. Ние сме домаќини на ЖКК Работнички во малата сала при Спортскиот центар „Кале“ во Скопје. На оваа средба делегирани се судиите: Ф. Филиповски и  И.Ников.

Овој натпревар  од 7.коло закажан е со почеток во 13 часот и 30.минути.

big titty girl fucked in kitchen porn brunette maid young