Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > ФОТО: СЕ ЗАГРЕВА АТМОСФЕРАТА, ПОВЕЌЕ ОД 3000 ЛУЃЕ ВЕЌЕ СЕ НА АЕРОДРОМ!
ФОТО: СЕ ЗАГРЕВА АТМОСФЕРАТА, ПОВЕЌЕ ОД 3000 ЛУЃЕ ВЕЌЕ СЕ НА АЕРОДРОМ!

ФОТО: СЕ ЗАГРЕВА АТМОСФЕРАТА, ПОВЕЌЕ ОД 3000 ЛУЃЕ ВЕЌЕ СЕ НА АЕРОДРОМ!

Полека но сигурно се загрева атмосферата на скопскиот аеродром. Во овој момент повеќе од 3000 навивачи на Вардар се тука и со песна ги чекаат хероите кои дури предмалку тргнаа од Келн за Скопје.

Најверните и најзагреаните навивачи, Комитите, сеуште не се пристигнати односно се тргнати на пат и дополнително ќе ја загреат атмосферата која и сега е одлична.

Сите кои не се во можност да дојдат, се гледаме на плоштад околу 21;30 часот.