Thursday ,18 August 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Арена Спорт 5 со директен пренос од натпреварот Вардар – Кил
Арена Спорт 5 со директен пренос од натпреварот Вардар – Кил

Арена Спорт 5 со директен пренос од натпреварот Вардар – Кил

Утре во С.Ц. Јане Сандански не очекува нов ракометен спектакл. Гостин на Вардар на натпревар од Лигата на Шампионите ќе биде екипата на Кил.

Директен пренос од натпреварот ќе можете да проследите  на Арена Спорт 5. Мечот ќе стартува во терминот од 20:45 часот.