Sunday ,11 June 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Ристовски ќе ја плати казната за навивачот кој го веел знамето од Кутлеш
Ристовски ќе ја плати казната за навивачот кој го веел знамето од Кутлеш

Ристовски ќе ја плати казната за навивачот кој го веел знамето од Кутлеш

Втората шампионска титула за ракометниот тим на Вардар донесе огромна радост за навивачката армија на македонската спортска гордост, но еуфоријата по лошо ја памети еден од навивачите..

Продолжи со читање ТУКА.