Wednesday ,16 January 2019
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) РК Бисинов подобар од ГРК Гостивар во полуфиналето на турнирот “Вардар, еден живот, една љубов“
(Фотогалерија) РК Бисинов подобар од ГРК Гостивар во полуфиналето на турнирот “Вардар, еден живот, една љубов“

(Фотогалерија) РК Бисинов подобар од ГРК Гостивар во полуфиналето на турнирот “Вардар, еден живот, една љубов“

Екипата на Бисинов од Велес успеа во полуфиналето да ја победи екипата на ГРК Гостивар и да се пласира во големото финале на турнирот во организација на ракометниот клуб Вардар.

Погледнете ја фотогалеријата од ова полуфинале на машкиот дел од турнирот.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16