Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Втор тим > (Фотогалерија) Охрид подобар од тимот на Вардар Јуниор
(Фотогалерија) Охрид подобар од тимот на Вардар Јуниор

(Фотогалерија) Охрид подобар од тимот на Вардар Јуниор

Екипата на Вардар Јуниор беше поразена на натпревар од машката Супер лига. После голема борба во С.Ц. Јане Сандански, тимот на Охрид беше поуспешен кој славеше триумф со резултат 23:28.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29‘.