Wednesday ,15 July 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Рутинска победа за вардаровите пионери против КЛ 7 Лазаров
(Фотогалерија) Рутинска победа за вардаровите пионери против КЛ 7 Лазаров

(Фотогалерија) Рутинска победа за вардаровите пионери против КЛ 7 Лазаров

Пионерите на ракометниот клуб Вардар стигнаа до осмиот последователен триумф сезонава, откако на домашен терен ја победија екипата на КЛ 7 Лазаров, убедливо со резултат 38:10.

Погледнете ја фотогалеријата од овој дуел.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 26 27