Tuesday ,18 December 2018
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > Фотогалерија од дуелот Драчево Вардар – Балтепе
Фотогалерија од дуелот Драчево Вардар – Балтепе

Фотогалерија од дуелот Драчево Вардар – Балтепе

Вчера во салата “Кале“ се одигрува вториот натпреварувачки ден од седмото коло во ракометната Вардар јуниор лига. Кај момците во генерација родени 2006 и 2007 година се одигра еден дуел. Во истиот тимот на РК Драчево Вардар  забележа победа над својот ривал Балтепе.

Фотогалерија:
28958519_10211588024198382_3108357927644168192_n 29025951_10211588029918525_6578881842877825024_n 29025960_10211588046558941_4898467946923294720_n 29026103_10211588035598667_1181337549403062272_n 29027751_10211588025678419_9063452395626823680_n 29062580_10211588043798872_2126093430965665792_n 29063395_10211588038078729_6835511958494511104_n 29103312_10211588039838773_4274926231272554496_n 29103595_10211588033398612_2021750206986452992_n 29133723_10211588050839048_3889338610196938752_n tt