Friday ,12 April 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Ракометарите на Вардар ви ги честитаат новогодишните и божиќни празници
Ракометарите на Вардар ви ги честитаат новогодишните и божиќни празници

Ракометарите на Вардар ви ги честитаат новогодишните и божиќни празници

Денес е последен ден од новата 2018 година, а ракометарите на Вардар на сите свои навивачи во Македонија и низ целиот свет им ги честита новогодишните и божиќни празници.

Видеото со честитките можете да го погледнете на линкот, ТУКА.