Thursday ,11 August 2022
Последни:
Home > Комити > (ФОТО) СЦ. Борис Трајковски пред три години изгледаше вака!

(ФОТО) СЦ. Борис Трајковски пред три години изгледаше вака!

14445413_1213724445351478_1296965726_nВи прикажуваме фотографија од пред точно три години, кога РК Вардар во Лигата на шампионите настапуваше во Спортскиот центар ”Борис Трајковски”. Оваа фотографија докажува, и покажува каква атмосфера имаше во спортскиот центар ”Борис Трајковски”.

На оваа фотографија нашите навивачи, популарните Комити упатија поздрав до своите браќа од Гелзенкирхен.