Monday ,06 April 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) Охриѓани се фотографираа со пехарот од ЛШ
(ФОТО) Охриѓани се фотографираа со пехарот од ЛШ

(ФОТО) Охриѓани се фотографираа со пехарот од ЛШ

Викендов пехарот освоен од РК Вардар во финалето на ЕХФ  Лига на Шампиони беше „на гости“ во  Охрид. Дузина охриѓани се фотографираа со истиот, домаќин на настанот беше една од регионалните школи при Академијата на РК Вардар- Ракометна Школа Вардар Седмерец-Охрид.

f f0 f2 f3 f4