Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) пред точно две години
(ФОТО) пред точно две години

(ФОТО) пред точно две години

Ви прикажуваме фотографија пред точно две години, кога РК Вардар во Лигата на шампионите настапуваше во Спортскиот центар Борис Трајковски. Оваа фотографија докажува, и покажува каква атносфера имаше во спортскиот центар Борис Трајковски.

На оваа фотографија нашите навивачи, Комитите упатија поздрав до своите браќа од Гелзенкирхен.