Sunday ,22 May 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден Бакари Диало
Среќен роденден Бакари Диало

Среќен роденден Бакари Диало

Денес свој роденден слави бекот на црвено-црните, овогодинешното засилување на РК Вардар 1961, Бакари Диало. Редакцијата на вардарфанс.мк му посакува среќен роденден.

rk3

Среќен родеден Диало!!!