Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден Раул Гонзалес
Среќен роденден Раул Гонзалес

Среќен роденден Раул Гонзалес

Денес својот 47-ми роденден го прославува шефот на стручниот штаб на клупата на РК Вардар, Раул Гонзалес.

Нашата редакција му посакува многу здравје, среќа и успеси на професионален план.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН РАУЛ !