Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Видео стрим) Металург-Вардар, кадетскиот дуел започнува во 20 часот
(Видео стрим) Металург-Вардар, кадетскиот дуел започнува во 20 часот

(Видео стрим) Металург-Вардар, кадетскиот дуел започнува во 20 часот

Кадетите на РК Вардар кои ги предводи Пепи Манасков гостуваат во Автокоманда кај тимот на  Металург РА. Денешниот натпревар е закажан со почеток во  20:оо часот

*Видео стрим од дуелот може да погледнете-TУКА!