Saturday ,01 October 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел
(СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел

(СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел

Вечерва со почеток од 21:10, екипата на РК Вардар го игра вториот натпревар на турнирот во Струга. Наш следен противник е тимот на Бутел.

Пренос од натпреварот ќе можете да проследите на МТВ-3, кој не е во можност да гледа на ТВ, достапен е стрим, на линкот, ТУКА.