Monday ,11 December 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Вардар – МРК Куманово
(СТРИМ) РК Вардар – МРК Куманово

(СТРИМ) РК Вардар – МРК Куманово

Денес со почеток од 13:00 часот во малата сала на С.Ц. Јане Сандански, екипата на РК Вардар е домаќин на МРК Куманово.

Вардар е голем фаворит за освојување на бодовите и се освен убедлива победа ќе биде изненадување на овој натпревар. Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.