Saturday ,25 May 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Вардар – РК Прилеп
(СТРИМ) РК Вардар – РК Прилеп

(СТРИМ) РК Вардар – РК Прилеп

Денес со почеток од 18:30 часот во СЦ.Јане Сандански, РК Вардар ја пречекува екипата на Прилеп, на натпревар од 11.коло во Супер Лигата.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.