Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Пионерките и кадетките на ЖРК Вардар се домаќини во 5.коло
Пионерките и кадетките на ЖРК Вардар се домаќини во 5.коло

Пионерките и кадетките на ЖРК Вардар се домаќини во 5.коло

Викендов две младински екипи на ЖРК Вардар играат свои натпревари од 4.коло во лигата. Активни ќе се кадетките и пионерките. Младинките во средата го одиграа дуелот од 4.рунда.

IMG-0fa8f3cd918e9b2817c0938d8be10841-V IMG-cb2219f5df0cba99f8e7f45de3ef0ceb-V