Monday ,11 December 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (СТРИМ) РК Вардар – РК Рисови (кадети)
(СТРИМ) РК Вардар – РК Рисови (кадети)

(СТРИМ) РК Вардар – РК Рисови (кадети)

Кадетите на РК Вардар во рамките на 12.коло на домашен терен ќе ја пречекаат екипата на Рисови. Натпреварот ќе се одигра денес со почеток од 11:00 часот во спортската сала на ОУ „Круме Кепески.

СТРИМ од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.