Tuesday ,28 March 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден Патрик Валчак

Среќен роденден Патрик Валчак

fb_img_1596020971973

Денес свој роденден прославува новиот играч на ракомениот клуб Вардар 1961, Валчак!! Редакцијата на Вардар фанс му посакува многу успех во црвено-црниот дрес.

Среќен роденден, Патрик Валчак!!