Thursday ,28 September 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > РК Вардар – Целје, директен пренос на МТВ-3
РК Вардар – Целје, директен пренос на МТВ-3

РК Вардар – Целје, директен пренос на МТВ-3

Денес на програмата е третиот натпреварувачки ден на турнирот во Струга. Вардар го игра решавачкиот натпревар за пласман во големото финале, на јубилејното 50.издание на овој турнир.

Вечерва со почеток од 21:10 часот, ќе се одигра натпреварот на Вардар и Целје. Директен пренос од натпреварот можете да проследите на МТВ-3.