Friday ,01 December 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (ФОТО) Црвено-црните работно во Маврово
(ФОТО) Црвено-црните работно во Маврово

(ФОТО) Црвено-црните работно во Маврово

 Вардарци ги одработуваат своите подготовки пред да почнат да играат контролни средби. Црвено-црните работат во Маврово.

FB_IMG_1690673322642 FB_IMG_1690673325974 FB_IMG_1690673331692 FB_IMG_1690673334410 FB_IMG_1690673338425 FB_IMG_1690673341003