Saturday ,15 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Амбиентот пред почетокот на натпреварот беше одличен

(ВИДЕО) Амбиентот пред почетокот на натпреварот беше одличен

РК Вардар испиша нова страница во својата историја. Вардар конечно дојде до најпосакуваната завршница. Вардар сега има големи апетити, по трофејот во Лигата на шампионите. Погледнете низ овој видео материјал на еден фан на Вардар, каков беше амбиентот пред почетокот на историскиот дуел за Вардар.

Видео: