Sunday ,21 October 2018
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Екипите од СЕХА-лигата со честитки за Нова година и Божиќ
(ВИДЕО) Екипите од СЕХА-лигата со честитки за Нова година и Божиќ

(ВИДЕО) Екипите од СЕХА-лигата со честитки за Нова година и Божиќ

Екипите кои се натпреваруваат во СЕХА-лигата ви ги честитаат новогодишните и божиќни празници. Тука се секако и играчите на Вардар, Милиќ, Дибиров, Карачиќ и Циндриќ.

Погледнете го ова празнично видео.