Monday ,25 May 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Комити „грмат” во сала
(ВИДЕО) Комити „грмат” во сала

(ВИДЕО) Комити „грмат” во сала

Иако Европскиот шампион повторно игра очајно прво полувреме, иако голманите на Вардар повторно не се препознатливи, сепак, Комитите не застануваат со песна.

Објективот на „Вардар Фанс” сними дел од одличното навивање на Комитите, кои се во добро расположение по есенската титула на ФК Вардар.

Видео: