Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) СЕХА-емоции, најдобрите реакции на играчите
(ВИДЕО) СЕХА-емоции, најдобрите реакции на играчите

(ВИДЕО) СЕХА-емоции, најдобрите реакции на играчите

Во очекување на тоа како ќе заврши деветтата сезона во СЕХА-лигата, медија тимот на ова натпреварување направи видео со најдобрите емоционални реакции на играчите за време на натпреварите. Тука се секако и играчите кои доаѓаат од најтрофејниот тим во СЕХА-лигата, тоа е нашиот Вардар.

Погледнете го ова интересно видео, во кое се застапени и вардаровите играчи.