Saturday ,25 May 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Сите голови од натпреварот на Вардар и Елверум
(ВИДЕО) Сите голови од натпреварот на Вардар и Елверум

(ВИДЕО) Сите голови од натпреварот на Вардар и Елверум

Вардар со нерешен резултат ја започна новата сезона во Лигата на Шампионите. Вардарци на гостувањето кај екипата на Елверум одиграа со нерешен резултат 27:27.

Погледнете ги сите голови на натпреварот на линкот, ТУКА.