Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) За Стоилов не постои граница за постигнување на голови
(ВИДЕО) За Стоилов не постои граница за постигнување на голови

(ВИДЕО) За Стоилов не постои граница за постигнување на голови

Стојанче Стоилов важи за еден од најдобрите на својата позиција.

Медија тимот на СЕХА-лигата изработи посебно видео за пикерот на Вардар. Се однесува за натпреварите против екипата на Металопластика, на кои Стоилов покажува дека за него не постојат граници кога се работи за постигнување на голови.

Видеото со головите можете да го погледнете на линкот, ТУКА.