Tuesday ,25 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Барсегјан ги олади турците (ВИДЕО)

Барсегјан ги олади турците (ВИДЕО)

Вардар води на полувреме на дуелот со Фенербахче со 1-0, стрелец на единствениот гол за црвено-црните беше Барсегјан кој мајсторски украде една топка и погоди за 1-0 во 20 минута. Тоа донесе воодушевување кај црвено-црната публика на Филип Втори.

Голот може да го погледнете- ТУКА!