Thursday ,11 August 2022
Последни:
Home > Uncategorized > (Стрим во живо) КК Вардар-Гостивар 17:00 часот
(Стрим во живо) КК Вардар-Гостивар 17:00 часот

(Стрим во живо) КК Вардар-Гостивар 17:00 часот

 КК Вардар денес, среда (24.март) ќе ја пречека екипата на КК Гостивар. Дуелот кој ќе се игра во малата сала при СЦ „Кале“ во Скопје е закажан со почеток во 17-00 часот. Од овој напревар може да се гледа директен пренос преку видео стрим.

 

Дуелот може да се гледа во живо на следниот ЛИНК!