Sunday ,11 June 2023
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Гилева Тамара

Среќен роденден Гилева Тамара

2222

Денес својот 17.роденден го  прославува младата кошаркарка на ЖКК Вардар, Тамара Гилева. Станува збор за македонска репрезентативка која настапува во младите селекции на нашата земја и е дел од првиот тим на црвено-црните дами.
Редакцијата на Вардар фанс и посакува успех и нови титули со нашиот тим.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТАМАРА!