Monday ,18 February 2019
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Во 1.коло од Јуниор лига кај дамите во генер.2004/05 Опш.Кисела Вода триуфираа минимално со РК Н.Лисиче
(Фотогалерија) Во 1.коло од Јуниор лига  кај дамите во генер.2004/05  Опш.Кисела Вода триуфираа минимално со РК Н.Лисиче

(Фотогалерија) Во 1.коло од Јуниор лига кај дамите во генер.2004/05 Опш.Кисела Вода триуфираа минимално со РК Н.Лисиче

Вчера во рамки на  1.коло од Јуниор лига кај  дамите во генерација 2004/2005  се сретнаа РК Ново Лисиче кој претрпе минимален пораз од РК Општина Кисела Вода Вардар.  Екипата од Кисела вода победи со пресврет 13-12 (6-7)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22