Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Убедлив старт за пионерките на РК Вардар
(Фотогалерија) Убедлив старт за пионерките на РК Вардар

(Фотогалерија) Убедлив старт за пионерките на РК Вардар

Пионерките на ракометниот клуб Вардар со убедлива победа ја стартуваа новата сезона. На Кале тие се сретнаа со екипата на Чаир која ја победија убедливо со резултат 26:2. Самиот резултат говори за одразот на силите и квалитетот на двете екипи.

Погледнета ја фотогалеријата од стартната победа на пионерките

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.