Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка 11:00ч, полуфинале кадетски Ф-4
(Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка 11:00ч, полуфинале кадетски Ф-4

(Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка 11:00ч, полуфинале кадетски Ф-4

Денес, кадетките на ЖРК Вардар ја бранат титулата во кадетскиот шампионат на завршниот Ф-4 турнир во Прилеп. Во 11-00 часот играме полуфинале со тимот на ЖРК Стружанка. Од оваа средба ќе има директен пренос.

*Натпреварот  од салата „Р.Р-Ричко“ во Прилеп може да се следи во живо  на-ВИДЕО СТРИМ