Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > ФК Вардар во регионалната лига гостин на Албион
ФК Вардар во регионалната лига гостин на Албион

ФК Вардар во регионалната лига гостин на Албион

Екипите на ФК Вардар гостува кај  тимот на ФК Албион во регионалната лига.

Натпреварите од ова 5.коло на генерациите 2009 и 2010 се играат во сабота 28.октомври. Истите се закажани  со почеток во 10:00 и 12:00 часот.