Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > Младинците лидери, пом.пионери на ФК Вардар се втори (ТАБЕЛИ)
Младинците лидери, пом.пионери на ФК Вардар се втори (ТАБЕЛИ)

Младинците лидери, пом.пионери на ФК Вардар се втори (ТАБЕЛИ)

Ви ги носиме табели по 7.кола во младинските лиги. Младинците на ФК Вардар се лидери, кај помалите пионери сме на бод зад лидерот и сме на позицијата број два. Вака изгледаат суперлигашки табели.

20231025_120508 20231025_120618 20231025_120634 20231025_120648