Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Б тимот на Вардар утре против шкупи
Б тимот на Вардар утре против шкупи

Б тимот на Вардар утре против шкупи

Утре Б тимот на ФК Вардар ќе одигра уште еден натпревар од оваа б лига. Противник на нашите момци ќе биде екипата на шкупи. Овој натпревар ќе се одигра на стадионот во Чаир со почеток во 13 часот.

Како и досега, шанса на овој натпревар ќе добијат младите вардарци.