Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Видео од головите на Лима, утре деби натпревар во Вардар
Видео од головите на Лима, утре деби натпревар во Вардар

Видео од головите на Лима, утре деби натпревар во Вардар

Во Австрија на подготовките на Вардар има еден нов бразилец. Станува збор за Матеус Лима Круз. Дали Лима има капацитет да биде во редовите на Вардар останува да видиме на утрешниот тест натпревар против австриска Адмира.

Видео, како изгледа Лима на теренот и дел од неговите досегашни погодоци.