Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Денес на МРТ-3 гледајте, Борец-Вардар
Денес на МРТ-3 гледајте, Борец-Вардар

Денес на МРТ-3 гледајте, Борец-Вардар

Денес со почеток од 16:00 на МРТ-3 ќе можете да погледнете нов натпревар на фудбалскиот клуб Вардар. Се работи за гостувањето во Велес, против екипата на Борец.

Мечот ќе се емитува во термините од 16:00 и 00:00.